I. interní kardiologická klinika - Kontaktní informace

Základní údaje
Název:
I. interní kardiologická klinika
Adresa:
Zobrazit na mapě I. P. Pavlova 158/6 Olomouc 779 00
GPS:
N 49° 35' 8,46" E 17° 14' 17,57"

Ostatní kontakty
doc. MUDr. Miloš Táborský, CSc., FESC, MBA (Přednosta)
Tel: +420 588 443 201
Email: Milos.Taborsky@fnol.cz
doc. MUDr. Petr Heinc, Ph.D. (Zástupce přednosty pro léčebnou péči)
Tel: +420 588 443 211
Email: Petr.Heinc@fnol.cz
Bc. Alena Kmoníčková (Vrchní sestra)
Tel: +420 588 443 202
Email: Alena.Kmonickova@fnol.cz
MUDr. Vlastimil Doupal, Ph.D. (Zástupce přednosty pro výuku)
Tel: +420 588 443 214
Email: Vlastimil.Doupal@fnol.cz
Bc. Beata Zapletalova (Sekretariát)
Tel: +420 588 443 201
Fax: +420 588 442 500
Email: beata.zapletalova@fnol.cz
Věra Pitronová (Sekretariát)
Tel: +420 588 443 201
Fax: +420 588 442 500
Email: vera.pitronova@fnol.cz
MUDr. Jan Bajorek (Lékař)
Email: bajorek.j@fnol.cz
MUDr. Marie Berková, Ph.D. (Lékař)
Email: marie.berkova@fnol.cz
MUDr. David Břečka (Lékař)
Email: david.brecka@email.cz
MUDr. Mgr. Alan Bulava, Ph.D. (Lékař)
Email: alanbulava@seznam.cz
MUDr. Štěpán Černý, CSc. (Lékař)
Email: stepan.cerny@homolka.cz
Doc. MUDr. Čestmír Číhalík, CSc. (Lékař)
Email: cihalikc@seznam.cz
MUDr. Marián Fedorco (Lékař)
Email: marian.fedorco@fnol.cz
MUDr. Pavel Folwarczny (Lékař)
Email: folwarczny@seznam.cz
MUDr. Jan Galuszka, Ph.D. (Lékař)
Email: jan.galuszka@fnol.cz
MUDr. Yvona Hrčková (Lékař)
Email: yja.hrckova@seznam.cz
MUDr. Martin Hutyra, Ph.D. (Lékař)
Email: martinhutyra@seznam.cz
MUDr. Jarmila Indráková (Lékař)
Email: jarka.indrakova@centrum.cz
MUDr. Markéta Kaletová (Lékař)
Email: mkaletova@seznam.cz
MUDr. Eva Kociánová (Lékař)
Email: eva.kocianova@tiscali.cz
MUDr. František Kováčik (Lékař)
Email: fkovacik@seznam.cz
MUDr. Marie Lazárová (Lékař)
Email: marielazarova@seznam.cz
Prof. MUDr. Jan Lukl, CSc. (Lékař)
Email: jan.lukl@fnol.cz
MUDr. Mgr. Jaroslav Maceček, Ph.D. (Lékař)
Email: jari.m@centrum.cz
MUDr. Dan Marek, Ph.D. (Lékař)
Email: dan.marek@fnol.cz
MUDr. Tomáš Minařík, Ph.D. (Lékař)
Email: minariktm@seznam.cz
MUDr. Ondřej Moravec (Lékař)
Email: ondrasko@centrum.cz
MUDr. Dalibor Musil, Ph.D. (Lékař)
Email: musil.dalibor@quick.cz
MUDr. Jana Ondrušková (Lékař)
Email: jana.ondruskova@gmail.com
MUDr. Jiří Ostřanský (Lékař)
Email: jiri.ostransky@fnol.cz
MUDr. Jana Petřková (Lékař)
Email: jana.petrkova@fnol.cz
doc. MUDr. Jana Popelová, CSc. (Lékař)
Email: jana.popelova@homolka.cz
MUDr. David Richter (Lékař)
Email: david.richter.dr@seznam.cz
MUDr. Marek Richter (Lékař)
Email: makio@centrum.cz
MUDr. Tomáš Skála (Lékař)
Email: tomasskala@gmail.com
MUDr. Martin Sluka (Lékař)
Email: epins@centrum.cz
Doc. MUDr. Eliška Sovová, Ph.D., MBA. (Lékař)
Email: eliska.sovova@seznam.cz
MUDr. Ingrid Sovová (Lékař)
Email: racek.i@centrum.cz
MUDr. Jan Václavík (Lékař)
Email: vaclavik.j@centrum.cz
MUDr. David Vindiš (Lékař)
Email: davidvindis@seznam.cz
MUDr. Jan Zarivnij (Lékař)
Email: zarivnij.jan@atlas.cz
MUDr. Petr Zmeškal (Lékař)
Email: zmeskalp@gmail.com
Kateřina Klimešová (Sekretářka)
Email: k.klimesova82@gmail.com
Mgr. Dagmar Strnková (Sekretářka)
Email: dagmarstrnkova@seznam.cz
Blanka Wittnerová (Sekretářka)
Email: blanka.wittnerova@seznam.cz
Leo Rec (Technik)
Email: Leo.Rec@seznam.cz
Dis. Dalibor Klimeš (Technik)
Email: daliborklimes@gmail.com
Dis. Petr Rohánek (Technik)
Email: rohanek@seznam.cz
ing. Pavel Bradáč (Technik)
Email: pavelbradac@seznam.cz
Hledání organizace

Vyberte první písmeno názvu organizace:

A B C D E F G H CH I J K L M N O P R S T U V Z

Zadejte klíčová slova k vyhledání: